Series
Ratings
57- Curious George Season 1Rated ★ 1.5
- UsavichRated ★ 3.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 1.5
Giant KillingRated ★ 3.5- Fighting SpiritRated ★ 3.0
- DevilmanRated ★ 2.0
Midori no MakibaōRated ★ 3.0
Bleach: The BountRated ★ 3.0
Bleach: The SubstituteRated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
High School! KimengumiRated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 4.5- 闘牌伝説 アカギRated ★ 2.5
TouchRated ★ 3.5
A Dog of FlandersRated ★ 3.5- Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
Phineas and FerbRated ★ 3.5- The Laughing SalesmanRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam ZZRated ★ 3.5