Titles you rated
Dream Island GirlRated ★ 4.5- Tokumei Sentai Go-BustersRated ★ 4.5
MASKED RIDER RYUKIRated ★ 5.0
Masked Rider Φ'sRated ★ 4.5
Ressha Sentai ToQgerRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
Kamen Rider Den-ORated ★ 5.0
Samurai Sentai ShinkengerRated ★ 5.0
Descending Stories: Showa Genroku Rakugo ShinjuRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- ヘタリア The World TwinkleRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5
Sailor Moon SRated ★ 4.5- 도련님Rated ★ 3.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0