Titles you rated
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
Bloody MondayRated ★ 2.5
Gap DongRated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.5