Series
Ratings
89
High School DxDRated ★ 5.0- Grappler BakiRated ★ 5.0
- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 2.5
Zoids: New Century/ZeroRated ★ 4.5- ZoidsRated ★ 5.0
- Black Jack Special: The 4 Miracles of LifeRated ★ 3.0
- Tom and Jerry ShowRated ★ 5.0
- TOM and JERRY TALES Vol.1Rated ★ 5.0
Black JackRated ★ 2.5- TOM AND JERRYRated ★ 5.0
- Soul EaterRated ★ 1.5
- BakumanRated ★ 1.5
- BakumanRated ★ 2.0
Bleach: Memories in the Rain / Bleach: The Sealed Sword FrenzyRated ★ 5.0- BakumanRated ★ 1.5
Bleach: The Lost AgentRated ★ 5.0
Bleach: Gotei 13 Invading ArmyRated ★ 5.0
Bleach: Zanpakutō - The Alternate TaleRated ★ 5.0
Bleach: The Arrancar - Fall of the EspadaRated ★ 5.0
Sket DanceRated ★ 5.0