Titles you rated
- TRICK Shinsaku SpecialRated ★ 4.5
- Leave It to the NursesRated ★ 4.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 1.0
Densha otokoRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
- ミス・パイロットRated ★ 1.5
Bloody MondayRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 2.0
UnfairRated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 2.5
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0
GalileoRated ★ 2.0- GokusenRated ★ 3.0
- Kiina: Fuka no Hanzai SosakanRated ★ 1.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 5.0