Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.5
SwitchedRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Ossan's LoveRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Boss & MeRated ★ 4.0
My Secret RomanceRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0