Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 0.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5