Movies
Ratings
488
The IrishmanRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Midnight SkyRated ★ 2.5
FinchRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Words Bubbling Up Like CiderRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.5