Titles you rated
Ted LassoRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Moorim SchoolRated ★ 1.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0