Movies
Ratings
431 Lu Over the WallRated ★ 3.0 Lu Over the WallRated ★ 3.0
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
 Architecture 101Rated ★ 3.0 Architecture 101Rated ★ 3.0
- Marguerite TramRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 ContactRated ★ 3.0 ContactRated ★ 3.0
 LeonRated ★ 4.0 LeonRated ★ 4.0
 Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0 Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
 KisaragiRated ★ 3.0 KisaragiRated ★ 3.0
 Mickey 17Rated ★ 4.0 Mickey 17Rated ★ 4.0
- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 3.5
 Villain and WidowRated ★ 2.5 Villain and WidowRated ★ 2.5
 Keys to the HeartRated ★ 3.5 Keys to the HeartRated ★ 3.5
 The King of JokguRated ★ 4.0 The King of JokguRated ★ 4.0
 WickedRated ★ 3.0 WickedRated ★ 3.0
 Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5 Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5
- Take OffRated ★ 3.0
 Miss GrannyRated ★ 3.5 Miss GrannyRated ★ 3.5