Titles you rated
- Squid Girl!?Rated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 1.5
Kobato.Rated ★ 3.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 3.5- Uchi no SanshimaiRated ★ 4.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 4.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 4.0
ChiikawaRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5