Movies
Ratings
21
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
BurntRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0