Titles you rated
Evil Dead IIRated ★ 3.5
The Evil DeadRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Jackass ForeverRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Major Grom: Plague DoctorRated ★ 4.0