Titles you rated
American Horror StoryRated ★ 4.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
Atlanta Season 3Rated ★ 4.5
Dexter: New BloodRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
South ParkRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
South ParkRated ★ 3.5
South ParkRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.5