Movies
Ratings
316
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
NowhereRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0