Titles you rated
KarmaRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Death's GameRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Move to HeavenRated ★ 3.5