Series
Ratings
68
My MisterRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
My Husband Won't FitRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Be PositiveRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 5.0