Titles you rated
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5