Titles you rated
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
World TriggerRated ★ 3.0