Titles you rated
Witch HuntRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0