Movies
Ratings
26
X-MenRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
xXxRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 1.0
Scandal MakersRated ★ 2.0
300Rated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0