Titles you rated
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.0
The Unaware Atelier MasterRated ★ 1.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 2.5
High Potential Season 1Rated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The Judge from HellRated ★ 2.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.0
Ms. MarvelRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 2.0