Movies
Ratings
181
Ghostbusters IIRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0