Titles you rated
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5
Gokusen Special 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
All InRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Phantom Singer 2Rated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 4.5