Titles you rated
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 0.5
Man of SteelRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0