Movies
Ratings
479
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.5
Come and SeeRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
The Senior ClassRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Road to BostonRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Under ParisRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 3.0