Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 3.5
MisbehaviorRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
GeostormRated ★ 2.5
American MadeRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0