Series
Ratings
14- Kang Deok Sun’s Love HistoryRated ★ 2.0
- I ObjectRated ★ 2.5
- The Dramatization Has Already BegunRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
The Tatami GalaxyRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0