Movies
Ratings
345
Green FishRated ★ 5.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 5.0
Die BadRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
All for the WinnerRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0