Series
Ratings
25- Yu Yu HakushoRated ★ 2.5
- TOM AND JERRYRated ★ 3.5
- Ashita no JoeRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.0
Black JackRated ★ 2.5
MononokeRated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 2.0
Case ClosedRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0- 원한 해결사무소Rated ★ 3.0
- Basically NiceRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
The Grand FamilyRated ★ 3.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0- プライドRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0