Titles you rated
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0