Series
Ratings
258
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5- The Bachelor Japan Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 5.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0
Apocalypse HotelRated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.5- Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Wonderful Precure!Rated ★ 3.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 5.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
Black Butler Public School ArcRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Spice and Wolf: Merchant Meets the Wise WolfRated ★ 3.5