Titles you rated
AssassinationRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 1.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
SaltRated ★ 2.5
WantedRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0