Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0