Series
Ratings
26
Secret GardenRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0