Movies
Ratings
20
SunflowerRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0