Titles you rated
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.0