Movies
Ratings
32
The TerminalRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0