Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 4.5
BraveRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0