Series
Ratings
44- Unkind WomenRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 2.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 2.5
Last FriendsRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 3.0