Series
Ratings
13
GoblinRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0