Movies
Ratings
20
Step UpRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0