Titles you rated
Bird BoxRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
WimbledonRated ★ 3.5
G.I. JaneRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Baseball GirlRated ★ 4.0
JoyRated ★ 3.5
120 Beats Per MinuteRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.5
Back to BurgundyRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Unknown GirlRated ★ 4.0
GirlhoodRated ★ 3.5
TomboyRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Water LiliesRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 4.0
JudyRated ★ 4.0
Miss AmericanaRated ★ 5.0