Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
ItRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.5