Movies
Ratings
146
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Tangled Ever AfterRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Anthem of the HeartRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0