Series
Ratings
140
The Queen's GambitRated ★ 4.0
If We Were A SeasonRated ★ 3.5- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 2.5
- 쿵야쿵야Rated ★ 3.0
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 3.0
- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 3.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 2.0
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 2.0
My FamilyRated ★ 3.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
- The Haunted House Season 1Rated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 3.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 두근두근 비밀친구Rated ★ 4.0
- 맑음 때때로 뿌이뿌이Rated ★ 2.5