Series
Ratings
139
Queen InsooRated ★ 5.0- The Girl Who Became A PhotoRated ★ 5.0
A Man Called GodRated ★ 4.5
The Return of IljimaeRated ★ 5.0
Yeon GaesomunRated ★ 5.0
The Dearest LadyRated ★ 5.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 5.0
- Men of the Bath HouseRated ★ 5.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 5.0
My Daughter the FlowerRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
A Love To KillRated ★ 5.0
Medical Top TeamRated ★ 5.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 5.0
Gold TowerRated ★ 5.0
What's Up FoxRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Miss RipleyRated ★ 5.0
Yeah, That's How It IsRated ★ 5.0
Dr. FrostRated ★ 5.0