Movies
Ratings
55
Midsummer's EquationRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.5
Gintama: The MovieRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 3.5
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.5
The RockRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0