Movies
Ratings
839 Our TimesRated ★ 3.5 Our TimesRated ★ 3.5
 ZombielandRated ★ 4.0 ZombielandRated ★ 4.0
 The Nice GuysRated ★ 3.5 The Nice GuysRated ★ 3.5
 The Last PrincessRated ★ 3.5 The Last PrincessRated ★ 3.5
 GhostbustersRated ★ 3.5 GhostbustersRated ★ 3.5
 Jason BourneRated ★ 4.5 Jason BourneRated ★ 4.5
 Finding DoryRated ★ 3.5 Finding DoryRated ★ 3.5
 Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0 Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
 SullyRated ★ 4.0 SullyRated ★ 4.0
 LUCK KEYRated ★ 3.5 LUCK KEYRated ★ 3.5
 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
 La La LandRated ★ 4.5 La La LandRated ★ 4.5
 Sing StreetRated ★ 4.0 Sing StreetRated ★ 4.0
 Train to BusanRated ★ 4.0 Train to BusanRated ★ 4.0
 The Bourne IdentityRated ★ 4.5 The Bourne IdentityRated ★ 4.5
 TunnelRated ★ 3.5 TunnelRated ★ 3.5
 The Age of ShadowsRated ★ 4.0 The Age of ShadowsRated ★ 4.0
 The Magnificent SevenRated ★ 4.5 The Magnificent SevenRated ★ 4.5
 Evan AlmightyRated ★ 3.5 Evan AlmightyRated ★ 3.5
 Scary MovieRated ★ 4.5 Scary MovieRated ★ 4.5