Series
Ratings
95
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0